JAROL BARWICE / Drodzy Klienci,

Drodzy Klienci,
Ostatnie wydarzenia, jakie dzieją się na świecie, a także w Polsce w związku z koronawirusem, sprawiły, że niestety musimy podjąć pewne trudne kroki.
W trosce o zdrowie naszych pracowników, jak i klientów, postanowiliśmy, że ograniczamy naszą działalność na czas nieokreślony.
 
Jak to dokładnie będzie wyglądać?
  • kontakt z klientami głównie mailowo bądź telefonicznie,
  • firma będzie zamknięta dla osób z zewnątrz, za wyjątkiem odbiorów maszyn i części rolniczych (umawiamy się na konkretną datę i godzinę),
  • wymiana opon w tym okresie będzie niemożliwa !!!
  • zawieszamy wyjazdy naszego serwisu oraz przedstawicieli handliwych w teren.
  • dział handlowy będzie działać zdalnie,
  • zamawianie części tylko telefonicznie lub meilowo.
 
W sytuacjach NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYCH możemy pomóc z naprawą na miejscu w firmie lub u klienta, po wcześniejszym uzgodnieniu zachowania warunków bezpieczeństwa.
Decyzja była dla nas bardzo trudna, bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient może akceptować ją, jednak liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Zawsze staraliśmy się jak najlepiej dbać o naszych szanownych klientów, pomagać w potrzebie. W sezonie letnim potrafiliśmy pracować do godzin nocnych czy w dni wolne od pracy, aby pomóc w zachowaniu ciągłości pracy rolnikom. Mamy więc nadzieję, że w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie, okażą nam Państwo zrozumienie z zaistniałej sytuacji i wesprą w podjętej decyzji.
 
Dbajcie o siebie i o swoich bliskich.
 
Jeśli tylko możecie - pozostańcie w domach. Przestrzeganie zaleceń pozwoli nam szybciej uporać się z tą trudną i wyjątkową sytuacją.
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
KLASA PREMIUM W PROMOCJI!
KLASA PREMIUM W PROMOCJI!

Odsłona modeli premium z promocji ?Limitowanej Oferty DEUTZ-FAHR?. Modele: DEUTZ-FAHR 6165 Agrotron, 6165 Agrotron RCshift oraz 6130, to zaawansowana technologia, innowacyjny design i bogaty pakiet wyposażenia. Skorzystaj z promocyjnej oferty i pracuj na najwyższym poziomie klasy premium spod znaku DEUTZ-FAHR.

Więcej niż automat w promocji: 6165 Agrotron RCshift
Więcej niż automat w promocji: 6165 Agrotron RCshift

Modeli Serii 6 Agrotron to przykład nowoczesnego designu, ale przede wszystkim rozwoju technologii, stale udoskonalanej tak aby w pełni odpowiada na potrzeby rolników, albo wręcz je uprzedzać. Na serie składa się sześć modeli z 6-cylindrowymi silnikami o mocy od 156 do 226 KM.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.