JAROL BARWICE / Drodzy Klienci,

Drodzy Klienci,
Ostatnie wydarzenia, jakie dzieją się na świecie, a także w Polsce w związku z koronawirusem, sprawiły, że niestety musimy podjąć pewne trudne kroki.
W trosce o zdrowie naszych pracowników, jak i klientów, postanowiliśmy, że ograniczamy naszą działalność na czas nieokreślony.
 
Jak to dokładnie będzie wyglądać?
  • kontakt z klientami głównie mailowo bądź telefonicznie,
  • firma będzie zamknięta dla osób z zewnątrz, za wyjątkiem odbiorów maszyn i części rolniczych (umawiamy się na konkretną datę i godzinę),
  • wymiana opon w tym okresie będzie niemożliwa !!!
  • zawieszamy wyjazdy naszego serwisu oraz przedstawicieli handliwych w teren.
  • dział handlowy będzie działać zdalnie,
  • zamawianie części tylko telefonicznie lub meilowo.
 
W sytuacjach NAPRAWDĘ WYJĄTKOWYCH możemy pomóc z naprawą na miejscu w firmie lub u klienta, po wcześniejszym uzgodnieniu zachowania warunków bezpieczeństwa.
Decyzja była dla nas bardzo trudna, bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient może akceptować ją, jednak liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Zawsze staraliśmy się jak najlepiej dbać o naszych szanownych klientów, pomagać w potrzebie. W sezonie letnim potrafiliśmy pracować do godzin nocnych czy w dni wolne od pracy, aby pomóc w zachowaniu ciągłości pracy rolnikom. Mamy więc nadzieję, że w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie, okażą nam Państwo zrozumienie z zaistniałej sytuacji i wesprą w podjętej decyzji.
 
Dbajcie o siebie i o swoich bliskich.
 
Jeśli tylko możecie - pozostańcie w domach. Przestrzeganie zaleceń pozwoli nam szybciej uporać się z tą trudną i wyjątkową sytuacją.
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Finansowanie 0% na 5 lat dla modeli 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR
Finansowanie 0% na 5 lat dla modeli 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR

DEUTZ-FAHR Agrotron 7250 oraz 9340 TTV WARRIOR określane jako twardziele do najtrudniejszych zadań to ultranowoczesne, wysoce inteligentne ciągniki cechujące się automatyzacją rutynowych funkcji i najnowszą technologią.

NOWY MODEL AGROTRON 6145.4
NOWY MODEL AGROTRON 6145.4

DEUTZ-FAHR rozszerza gamę modeli Serii 6 RCshift. Do gry wkracza nowy model DEUTZ-FAHR Agrotron 6145.4 RCshift!

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.