JAROL BARWICE / Dzień otwarty Dealera Deutz-Fahr

W dniu 02.06.2019 r. odbyła się coroczna cykliczna ogólnopolska impreza pt: „Dzień otwarty Dealera Deutz-Fahr”. Barwice jak co roku reprezentowała Firma PH-U JAROL, która podczas spotkania wzorem ubiegłych lat zaprezentowała swoją ekspozycję maszyn oraz specjalną kampanię promocyjną. Właściciele firmy przygotowali dla przybyłych gości poczęstunek, konkursy z nagrodami , gry i zabawy dla najmłodszych gości oraz mnóstwo upominków. W atmosferze rodzinnego pikniku i dobrej zabawy udział wzięli licznie przybyli goście z terenu województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego, kontrahenci Firmy PH-U JAROL, osoby zainteresowane współpracą a także przedstawiciele firm z którymi PH-U JAROL na co dzień współdziała: SDF Polska, Hardi, Kuhn, Kongskilde. Istotnym jest dodać, że imprezę uświetnił udział Dyrektora Handlowego Same Deutz Fahr Polska z siedzibą w Lublinie – Pana Stanisława Gozdka, Burmistrza Barwic – Mariusza Kielinga, Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Szczecinku – Pani Małgorzaty Kucharskiej-Kazirod a także Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku – Pana Wiesława Kosmalę. Przy sprzyjającej pogodzie goście mieli okazję wymienić swoje poglądy oraz doświadczenia jak również spędzić czas w miłym towarzystwie i nawiązać nowe kontakty. Mamy nadzieję, że impreza zaszczepiła w gościach pozytywny obraz marki Deutz-Fahr co w przyszłości będzie skutkowało wyborem maszyn tej właśnie firmy.

 
AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Zaproszenia na targi rolne w Barzkowicach
Zaproszenia na targi rolne w Barzkowicach

PHU JAROL w Barwicach serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzenia naszego stoiska firmowego na Targach Rolnych AGRO POMERANIA w Brzaskowicach w dniach 6-8 września 2019.

PROMOCJA DEUTZ-FAHR
PROMOCJA DEUTZ-FAHR

Tylko do 30 września 2019 mega promocja na modele DEUTZ-FAHR 4080E oraz 4090E! Oba modele to następcy gamy Agrolux, lidera sprzedaży z segmentu mocy 60-90 KM.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.