JAROL BARWICE / PIERWSZY W POLSCE CIĄGNIK DEUTZ-FAHR 7250 TTV WARRIOR - WERSJA LIMITOWANA

W grudniu dojechał  do firmy JAROL w Barwicach prosto z Fabryki  z Lauingen  Niemcy nowo  wyprodukowany ciągnik  w wersji limitowanej czarny Deutz-Fahr 7250 TTV WARRIOR  model 2017/2018

Zapraszamy do naszej firmy w celu zapoznania się z najnowszą technologią jaką prezentuje w ciągnikach Deutz-Fahr Koncern SDF.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z  aktualnie trwającymi promocjami i wyprzedażą ciągników z rocznika 2017 w specjalnych cenach.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ?JAROL? Jarosław Omelańczuk w Barwicach, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 129 z 04.05.2016), informuje Panią/ Pana, że

DEUTZ-FAHR SERIA 4E
DEUTZ-FAHR SERIA 4E

Prosta obsługa, ekonomia i uniwersalność to cechy, którymi zasłynęły modele DEUTZ-FAHR Agrolux. Ich następcy, modele Serii 4E, nie tylko to kontynuują, ale oferują znacznie więcej.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.