JAROL BARWICE / W dniach 10 - 11.07.2017 r mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Power Days 2017 w Niemczech.

W dniach 10 - 11.07.2017 r mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Power Days 2017 w Niemczech. Pogoda na szczęście dopisała, mogliśmy zatem spokojnie zwiedzić  najnowszą i najnowocześniejszą w Europie fabrykę produkcji ciągników rolniczych Deutz-Fahr oraz testować różne modele ciągników Deutz Fahr i ich odpowiedników innych marek. Oprócz produkcji ciągników, koncern stworzył na wysokim poziomie kompleksową obsługę dla przybywających do fabryki gości. Na miejscu można skorzystać z mnóstwa atrakcji, np. zwiedzanie muzeum
historii ciągników Deutz, pomieszczeń konferencyjnych, placu zabaw dla najmłodszych gości, restauracji a także pr kina multimedialnego. Serdecznie Państwu polecamy odwiedzić osobiście i zobaczyć to wszystko na żywo.
Poniżej wstawiamy naszą małą fotorelację. 

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ?JAROL? Jarosław Omelańczuk w Barwicach, zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 129 z 04.05.2016), informuje Panią/ Pana, że

DEUTZ-FAHR SERIA 4E
DEUTZ-FAHR SERIA 4E

Prosta obsługa, ekonomia i uniwersalność to cechy, którymi zasłynęły modele DEUTZ-FAHR Agrolux. Ich następcy, modele Serii 4E, nie tylko to kontynuują, ale oferują znacznie więcej.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.