JAROL BARWICE / TWÓJ KOMBAJN, TWOJE ZBIORY

Gama kombajnów zbożowych w marce DEUTZ-FAHR obejmuje trzy serie modeli. W zalezności od potrzeb gospodarstwa - dostępne są proste kombajny ze sterowaniem mechanicznym jak i bardzo zaawansowane maszyny z elektroniką na pokładzie. Oferta to także hedery róznych szerokości roboczych.

Wszystkie modele kombajnów: od C6305 do C9306TS, mogą być wyposażóne w nowoczesne systemy rolnictwa precyzyjnego z automatycznym sterowaniem i monitorowaniem plonu. W połączeniu z aplikacją mogą służyć jako sprzęt wykorystywany w ramach Rolnictwa 4.0.

Poznaj kombjany DEUTZ-FAHR już teraz!

 

 

Seria C6200/C6300

C6000-Preview-Studio.png

Gama obejmuje dwa modele: C6205TS oraz C6305TS. Są to najmniejsze maszyny dostępne aktualnie w ofercie marki Deutz-Fahr, jednak swoimi parametrami uosabiają wszystkie najlepsze cechy z których znane są kombajny tej marki. Są to maszyny 5-klawiszowe z dużym bębnem młócącym, turbo-separatorem, dużymi wytrząsaczami i sitami. Sprawdzone podzespoły gwarantują najlepsze parametry zbioru. W modelu C6205TS sterowanie realizowane jest mechanicznie dźwigniami, natomiast w modelu C6305TS główne parametry regulowane są elektrycznie.

 

C7200

C7000-Preview-Studio.png

Seria kombajnów składa się z modeli: C7205TS (5-klawiszowy) oraz 7206TS (6-klawiszowy). Obydwa wyposażone dodatkowo w turbo-separator czyli drugi bęben młócący. Dzięki temu, maszyny potrafią pracować z wydajnością wyższą o 20%. Sterowanie odbywa się elektrycznie, operator ma do dyspozycji konsolę z nowym komputerem pokładowym. Kabina jest przestronna, komfortowa, klimatyzowana. Prace w nocy ułatwia rozbudowany pakiet oświetlenia.

 

 

C9300

C9000-Preview-Studio.png

Największe modele kombajnów w ofercie marki Deutz-Fahr. Są to bardzo zaawansowane technicznie 6-klawiszowe maszyny, wyposażone we wszystkie najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki którym możliwe jest bardzo precyzyjne sterowanie podzespołami oraz bieżące monitorowanie zbieranego plonu. Kombajn C9306TS może być wyposażony (podobnie jak mniejsze modele) w rozwiązania wchodzące w skład systemów rolnictwa precyzyjnego.

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Przyjaciołom życzymy cudownych i radosnych chwil w gronie najbliższych .

Jarol kolejny raz zdobywa tytuł: DEALERA ROKU 2022
Jarol kolejny raz zdobywa tytuł: DEALERA ROKU 2022

DEALERA ROKU 2022 w kategorii: Najlepsza obsługa serwisowa maszyn marki DEUTZ-FAHR

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.