JAROL BARWICE / Ubezpieczenia

Ubezpieczenia majątkowe
Wszechstronne, kompleksowe ubezpieczenie wszystkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Dom, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym – wszystko można objąć odpowiednią polisą, zapewniając sobie spokój na długie lata. Warto wszystkie składniki swojego majątku prywatnego objąć dobrą polisą ubezpieczeniową.

PZU Dom
Ubezpieczenie obejmuje ruchomości domowe, lokal mieszkalny oraz budynki mieszkalne wraz z garażem i ogrodzeniem posesji. Dodatkowo gratis otrzymuje się ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Ubezpieczenie może także obejmować ubezpieczenie szklanych przedmiotów od stłuczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance.
Szczegóły

PZU Dom Plus
To ubezpieczenie ruchomości domowych i elementów stałych, lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego wraz z budynkami niemieszkalnymi, budowlami, szklarniami, roślinami oraz resztą wyposażenia posesji. Obejmuje również ubezpieczenia szklanych przedmiotów od stłuczenia, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz assistance. Charakteryzuje się wariantowością oraz elastycznością kształtowania sum ubezpieczenia dla poszczególnych przedmiotów i rodzajów ryzyka, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb każdego klienta.
Szczegóły

Tel.: 094-3736263 wew.121

 

Ubezpiecenia komunikacyjne
Trudno przewidzieć wszystkie sytuacje na drodze. Nawet najlepszym kierowcom może przydarzyć się awaria, przebicie opony, rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie kluczyków, kolizja albo... pusty bak paliwa. Zdarzają się także wypadki, stłuczki, kolizje, zbita szyba. Kompleksowe ubezpieczenie samochodu pozwala na poradzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Autocasco (AC)
Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm.

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
Każdy posiadacz pojazdu mechanicznego zobowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to chroni posiadacza lub kierowcę samochodu przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych innym osobom w wyniku kolizji lub wypadku, a z drugiej strony – gwarantuje zaspokojenie roszczeń osoby poszkodowanej.

Minicasco
Minicasco to idealna propozycja dla ostrożnych kierowców. Ubezpieczenie chroni pojazd przed zdarzeniami, które wydarzyły się nie z winy ubezpieczonego lub na które nie ma wpływu, tj. zdarzeniami losowymi, czyli działaniem żywiołów, wandalizmem, kradzieżą pojazdu lub wyposażenia, a także zderzeniem z ludźmi lub zwierzętami.

PZU AutoSzyba
Wybita lub pęknięta szyba samochodowa to często spotykany problem dotykający kierowców. Z pozoru drobna szkoda może przysporzyć sporo kłopotów, a jej naprawa pochłonąć wiele cennego czasu. Warto ubezpieczyć się od skutków takich zdarzeń kupując ubezpieczenie PZU AutoSzyba. Dzięki takiemu ubezpieczeniu można uniknąć niepotrzebnych zmartwień i utraty zniżki w AC.

NNW kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to niezawodna gwarancja, że znajdą się pieniądze na leczenie, rehabilitację lub odszkodowanie. Polisa chroni kierowcę i pasażerów pojazdu w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, do których doszło w Polsce lub poza jej granicami.

PZU online
Ubezpieczenia i polisy oferowane przez PZU są dostępne także w trybie on-line. Wszystkie szczegóły, opisy, informacje i druki do wypełnienia znajdują się na naszej stronie. Dzięki temu zawarcie umowy jest proste i można to zrobić bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas i zyskując pełną informację w najdogodniejszy dla siebie sposób.

Tel.: 094-3736263 wew.121

 

Ubezpieczenia rolne
Bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym jest bardzo ważne dla wszystkich rolników, bez względu na rodzaj uprawy czy hodowli. Ubezpieczenia rolne pozwalają zawsze wyjść obronną ręką nawet z trudnych sytuacji życiowych. Polisą można objąć ochronę upraw, zwierzęta gospodarskie, sprzęt mechaniczny i zabudowania.

Ubezpieczenie upraw
Ubezpieczenie upraw jest polisą funkcjonującą obok ubezpieczeń dotowanych upraw. Jest szczególnie polecane tym gospodarstwom, którym nie przysługuje dotacja państwa do składki ubezpieczeniowej, a które mimo tego chcą zapewnić podstawową ochronę swojej produkcji rolnej.

Obowiązkowe, dotowane ubezpieczenie upraw rolnych
Składka tego ubezpieczenia jest częściowo pokrywana przez budżet państwa. Podstawowe zasady ubezpieczenia reguluje ustawa o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Zgodnie z nią, obowiązek zawarcia takiego ubezpieczenia mają rolnicy, którzy otrzymali płatności bezpośrednie do gruntów rolnych. Powinni oni ubezpieczyć co najmniej 50% powierzchni upraw.

Dobrowolne, dotowane ubezpieczenie upraw rolnych i zwierząt gospodarskich
Ubezpieczenie to jest uzupełnieniem komercyjnych ubezpieczeń upraw i zwierząt oraz obowiązkowego, dotowanego ubezpieczenia upraw. Jego składka jest częściowo pokrywana przez budżet państwa. Dzięki temu każdy rolnik może objąć swoje zwierzęta i uprawy rolne takim ubezpieczeniem, jakie według niego jest najlepsze.

Ubezpieczenie Bezpieczne Gospodarstwo
Ubezpieczenie Bezpieczne Gospodarstwo jest pakietem poszerzającym i uatrakcyjniającym ofertę ubezpieczeń rolnych, skierowanym do właścicieli gospodarstw indywidualnych. Chroni między innymi majątek ruchomy gospodarstw rolnych, a jednocześnie jest ubezpieczeniem prostym w obsłudze i stosunkowo tanim.

Tel.: 094-3736263 wew.121

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Wesołych świąt życzy Jarol Barwice
Wesołych świąt życzy Jarol Barwice

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były przepełnione miłością i radością,

PORA NA WYGRANĄ! W PULI SIEDEM MODELI DEUTZ-FAHR
PORA NA WYGRANĄ! W PULI SIEDEM MODELI DEUTZ-FAHR

Aby osiągnąć najlepsze efekty, każde zadanie powinno być wykonywane we właściwej, czyli w najbardziej sprzyjającej porze. Właśnie teraz jest najbardziej korzystna pora by ?wygrać los na loterii? i skorzystać z niepowtarzalnej promocji na ciągniki DEUTZ-FAHR.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.