JAROL BARWICE / Maszyny nowe

Deutz-Fahr

Nowy model w ofercie marki DEUTZ-FAHR - Seria 9TTV została wyróżniona prestiżowym tytułem "Golden Tractor for the Design 2015". Wyjątkowa stylistyka nowej linii modeli ciągników rolniczych DEUTZ-FAHR po raz kolejny zyskała uznanie w oczach specjalistów branży rolniczej. Modele nowe Serii 6 RCshift to także Tractor of the year 2017 w kategorii Best Design. Tytuły zdobyte przez nowe modele ciągników rolniczych DEUTZ-FAHR są najlepszym potwierdzeniem ogromnego zaangażowania marki DEUTZ-FAHR w tworzenie nowoczesnych, zaawansowanych technicznie i stylistycznie maszyn.

Pełna gama produktów

Joskin

JOSKIN buduje najszerszy światowy program przyczep rolniczych do transportu i rozprowadzania nawozów. Jego maszyny przemierzają pola w całej Europie i w wielu regionach świata. Firma dostarcza regularnie maszyny do niemal 60 krajów.

Pełna gama produktów

Hardi

Firma HARDI została założona w 1957 roku przez Hartviga Jensena, ogrodnika, który potrzebował dobrej jakości opryskiwacz. Po kilku latach firma powiększyła produkcję i zainwestowała w duży zakład poza Kopenhagą. Niedługo potem nastąpiła ekspansja sprzedaży na całą Europę.

Pełna gama produktów

Mandam

Firma MANDAM jest jednym z największych polskich producentów maszyn rolniczych. Rocznie produkuje ponad 3000 maszyn z czego więcej niż połowa sprzedawana jest poza granicami RP. W stale poszerzającej się gamie produktów MANDAM znajdują się maszyny uprawowe do podorywki, do orki (pługi),maszyny do pielęgnacji terenów zielonych oraz narzędzie do mechanizacji robót w gospodarstwie rolnym.

Pełna gama produktów

Kuhn

Firma KUHN oferuje maszyny rolnicze dla wszystkich rolników niezależnie od wielkości ich gospodarstwa lub profilu produkcji. Oferta firmy jest skierowana zarówno do rolników indywidualnych, producentów rolnych jak i gospodarstw usługowych oraz dealerów maszyn rolniczych

Pełna gama produktów

KONGSKILDE

Celem działalności firmy Kongskilde jest opracowywanie kompleksowych rozwiązań dla rozwoju rolnictwa:

Pełna gama produktów

 

Metal-Fach

Metal-Fach zatrudnia ok. 800 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w regionie. Produkuje maszyny rolnicze, kotły CO, naczepy do ciężarówek oraz konstrukcje stalowe. Firma z kilkuosobowego przedsiębiorstwa stała się prężnie działającą i nowoczesną firmą. 

Pełna gama produktów

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt

Wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Przyjaciołom życzymy cudownych i radosnych chwil w gronie najbliższych .

Jarol kolejny raz zdobywa tytuł: DEALERA ROKU 2022
Jarol kolejny raz zdobywa tytuł: DEALERA ROKU 2022

DEALERA ROKU 2022 w kategorii: Najlepsza obsługa serwisowa maszyn marki DEUTZ-FAHR

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również maszyny
rolnicze innych renomowanych marek:

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.